Pobyt v Krkonoších

Zapoj se do zimního Happy Dog Treku a vyhraj pobyt pro dva a neomezený počet pejsků v pensionu Markéta v Harrachově. Právě tvoje startovní může být vylosováno. Tak co, už se balíš? Platnost poukazu upravíme podle aktuální situace.

2 x kozí kolostrum pro zvířata + 2x kozí kolostrum pro páníčka od Betula.cz

U zvířat kozí kolostrum pomáhá převážně při těchto zdravotních problémech: autoimunitní onemocnění (snížená tvorba hormonů, cukrovka, zánět kloubů), chronické infekce, kožní problémy, alergie, chronické bakteriální infekce, virová onemocnění, únava zvířete, opakující se zažívací potíže, lymská borelióza, klíšťová encefalitida, urychlení regenerace tkání.

KOZÍ KOLOSTRUM PRO ZVÍŘATA

10x dárkový balíček od JK Animals

Balíček dobrot od JK Animals plný superprémiového krmiva s kompletní recepturou Sam’s Field respektuje přirozené nutriční potřeby psů s ohledem na jejich věk, velikost plemene a specifické nutriční požadavky. 

5x Spokobox od Spokojenýpes.cz

SPOKOBOX je krabice plná dobrot, hraček, překvapení, radosti, hravosti… ale i péče a lásky. A to je přesně to, co dáváte chlupáčům. A je to zároveň také to, co se ze všech sil snažíme dávat vám.


Přírodní produkty ECOPETS

Vypořádejte se se zdravotními neduhy svých čtyřnohých kamarádů díky přírodě. Ta sama nám dává bylinku skoro na každou bolístku. Přírodní cestou můžete ochránit své miláčky i proti takovým nezvaným hostům, jakými jsou blechy a klíšťata. Pomocí Ecopets balzámů, mastí a dalších přípravků se vašemu pejskovi či vaší kočičce rychle uleví.

Poukaz na focení

Nefotím jen pejsky, ale fotím i koně a lidi, přírodu. Fotím ráda všechno, všechny, vše, kde naleznu krásné světlo, krásné detaily. Mým cílem je zachycení emocí, lásky a mou velkou vášní je focení detailů.  Jsem fotografkou z Prahy  a ani vteřinu jsem nerozmýšlela a věděla jsem, že musím podpořit tak skvělý projekt jako je tento.