Tombola

Pobyt v Českém Švýcarsku

Vyhraj v naší tombole pobyt na dvě noci a dvě osoby s pejskem v luxusních apartmánech Labský Dvůr v Hřensku v hodnotě 4.000,-Kč. LABSKÝ DVŮR je nově a zcela zrekonstruovaný objekt, se zachováním historického rázu budovy. Objekt se nachází v kaňonu řeky Labe. Za budovou jsou pískovcové skály.

3x Incapet Collagen

Pro dobrého majitele by tedy stoprocentní péče o psa měla být samozřejmostí. A taková péče, to není jen dostatek krmiva a občasná návštěva veterináře. Skutečně kvalitní přístup v chovu vašeho nejlepšího kamaráda vyžaduje ještě cosi navíc.

5x přírodní produkty ECOPETS

Vypořádejte se se zdravotními neduhy svých čtyřnohých kamarádů díky přírodě. Ta sama nám dává bylinku skoro na každou bolístku. Přírodní cestou můžete ochránit své miláčky i proti takovým nezvaným hostům, jakými jsou blechy a klíšťata. Pomocí Ecopets balzámů, mastí a dalších přípravků se vašemu pejskovi či vaší kočičce rychle uleví.

5x Spokobox od Spokojenýpes.cz

SPOKOBOX je krabice plná dobrot, hraček, překvapení, radosti, hravosti… ale i péče a lásky. A to je přesně to, co dáváte chlupáčům. A je to zároveň také to, co se ze všech sil snažíme dávat vám.
Cena Spokoboxu 525,-Kč

 

10x krabička bonbónů od Natureca

Originální bonbóny z ovčího tuku s česnekem /doplňkové krmivo/ NATURECA jsou přírodním produktem podporujícím odolnost organismu proti parazitům (blechám a klíšťatům), zlepšují kvalitu pokožky a srsti, napomáhají trávení a podporují celkovou obranyschopnost organismu.

2x kniha S Tuláčky cestou necestou - Toulání po Brdech a v CHKO Brdy

Kniha plná příběhů, které jsem zažila při mých toulkách po Brdech a v CHKO Brdy. Kniha obsahuje 10 ozkoušených tras výletů, 144 krásných míst, barevné fotografie, mapy s trasami výletů i QR kódy.

5x vodítko flexi

Mimořádně spolehlivá a atraktivní samonavíjecí vodítka flexi umožňují pejskovi přirozeně se pohybovat a zkoumat a zároveň neomezují jeho bezpečnou kontrolu. Osvědčená technologie flexi “Made in Germany” zajišťuje spolehlivé a vysoce komfortní ovládání při každé Vaší vycházce.

10x dárkový balíček od JK Animals

Balíček dobrot od JK Animals plný superprémiového krmiva s kompletní recepturou Sam’s Field respektuje přirozené nutriční potřeby psů s ohledem na jejich věk, velikost plemene a specifické nutriční požadavky. 

Poukaz na focení

Nefotím jen pejsky, ale fotím i koně a lidi, přírodu. Fotím ráda všechno, všechny, vše, kde naleznu krásné světlo, krásné detaily. Mým cílem je zachycení emocí, lásky a mou velkou vášní je focení detailů.  Jsem fotografkou z Prahy  a ani vteřinu jsem nerozmýšlela a věděla jsem, že musím podpořit tak skvělý projekt jako je tento.

Partneři akce

běhají s námi

Firma flexi

Firma flexi byla založena v roce 1973. Její majitel pan Manfred Bogdahn je  vynálezcem samonavíjecího vodítka a flexi je jedničkou na světovém trhu těchto vodítek.

Všechna flexi vodítka se vyrábí a ručně sestavují v závodě v Bargteheide nedaleko Hamburgu v Německu.

Kvalita, komfortní ovládání a inovativní design jen podtrhují dokonalost vodítek flexi. Originální samonavíjecí vodítka flexi se vyznačují nejmodernějším pružinovým a brzdovým systémem, který ztělesňuje zásadu firmy – neustále inovovat a nekompromisně trvat na nejvyšších standardech kvality. Nezáleží na tom, zda se jedná o klasické, moderní, módní či elegantní, všechna flexi vodítka jsou navržena tak, aby potěšila každého psa i jeho majitele. Jednoduše: flexi je “Made in Germany”, prostě to nejlepší!