Výherci zimního kola - gratulujeme!

Pobyt v Krkonoších

Zapoj se do zimního Happy Dog Treku a vyhraj pobyt pro dva a neomezený počet pejsků v pensionu Markéta v Harrachově. Právě tvoje startovní může být vylosováno. Tak co, už se balíš? Platnost poukazu upravíme podle aktuální situace.

16x vodítko a klíčenka flexi

Velikost vybereme podle váhy tvého pejska! Kvalita, komfortní ovládání a inovativní design podtrhují dokonalost vodítek flexi. Originální samonavíjecí vodítka flexi se vyznačují nejmodernějším pružinovým a brzdovým systémem, který ztělesňuje zásadu firmy – neustále inovovat a nekompromisně trvat na nejvyšších standardech kvality. Nezáleží na tom, zda se jedná o klasické, moderní, módní či elegantní, všechna flexi vodítka jsou navržena tak, aby potěšila každého psa i jeho majitele. Jednoduše: flexi je “Made in Germany”, prostě to nejlepší! 

Věšák na medaile

Vylosovaný výherce tomboly se může těšit na luxusní dřevěný věšák pro medaile z úspěchů. Výrobce okamih.cz malá chráněná dílna, která vyrostla v obýváku dvou manželů. Z malé rodinné firmy jsme se postupně rozrostli v chráněnou dílnu, která začíná spolupracovat s dalšími tvůrci rámečků. Podstata naší práce zůstává ale od první chvilky stejná: Vytvářet kvalitní a voňavé rámečky pro jedinečné a důležité Okamihy životů našich zákazníků. Chceme jim dělat každý den o kousek krásnější a příjemnější.

Výherce v tombole získá kvalitní pamlsky od AKINU – Přírodní doplněk výživy – hovězí dršťky v celkové hodnotě 500,-Kč!
Díky šetrnému způsobu zpracování, bez použití konzervantů a barviv, je tento doplněk zdrojem kvalitních bílkovin. Přirozeně také posílí žvýkací svaly a je vhodný pro psy všech plemen. Výrazná chuť i aroma. Ačkoliv lidem nevoní, tyto přírodní pochoutky jsou pro psy tou největší odměnou. Výraznou, poctivou chuť a vůni zachováte nejlépe opětovným pečlivým uzavřením sáčku. A to si pejsek po treku rozhodně zaslouží!

Přírodní produkty ECOPETS

Vypořádejte se se zdravotními neduhy svých čtyřnohých kamarádů díky přírodě. Ta sama nám dává bylinku skoro na každou bolístku. Přírodní cestou můžete ochránit své miláčky i proti takovým nezvaným hostům, jakými jsou blechy a klíšťata. Pomocí Ecopets balzámů, mastí a dalších přípravků se vašemu pejskovi či vaší kočičce rychle uleví.

Nomaad ArtiVit sirup 1000 ml

Kvalitní komplexní chodroprotektivum pro psy a kočky. Spolehlivá kombinace aktivních látek navíc s látkou tlumící bolest. Preventivně pro starší zvířata od 4. roku, terapeuticky po ortopedických operacích, diagnostikované dysplazii kloubů a bolestivých projevech pohybového aparátu. Nomaad Artivit Sirup obsahuje komplex látek důležitých pro kloubní výživu. Forma sirupu umožňuje bezproblémové podávání i při dlouhodobé terapii. Psi i kočky jej velmi dobře snáší.

 

5x poukaz sleva 50% na kiwly.cz

Značka Kiwly vyrábí handmade s láskou šité potřeby pro psy. Hlavní náplní je šití obojků a vodítek ze softshellu, avšak postupně Kiwly rozšiřuje svůj sortiment o další výrobky jako například pelíšky či jiné potřeby pro pejsky. V nabídce je mnoho vzorovaných i jednobarevných látek, aby si vybral každý. Vše je šité na míru a přání zákazníků, jelikož filozofií značky je hlavně rozdávat lidem i jejich psím parťákům radost 

1x čmuchací kobereček

Připravte si hrst psích granulí, které má váš pejsek v oblibě, a rozhoďte je do koberečku. Můžete granule ještě schválně důkladně schovat pod jednotlivé třásně. Uvidíte, že během chvilky nezůstane v koberečku ani granulka. Chytrý pejsek vše vyhledá!