Přeskočit na obsah
Domů » Výhry

Výhry

3x Dogule

Pamlsek pro psy s konopným olejem přinese psům zdraví a páníčkům pomůže s tréninkem.

3x Turbogule

Při sportovním výkonu nebo delších procházkách je potřeba snadno doplnit energii. Turbogule jsou přírodní a hlavně funkční pamlsky, které rychle dodají živiny, které pes v zátěži potřebuje.

3x Regule

Regule nejenže skvěle chutnají, ale zároveň dodají kvalitní protein, který je potřeba pro celkovou regeneraci. Hodí se tak skvěle pro aktivní psy, kde jsou skvělou odměnou po výkonu. Třeba po Happy Dog Treku 🙂 

3x Incapet Collagen

Prémiový a 100% čistý Bio-Aktivní kolagen, který opravdu pomáhá.  Užívání kolagenu je spojeno s účinky, které mají vliv tak na fyzickou výkonnost a celkové zdraví, jakož i na vzhled zvířátka.

  • Dokáže pomoci při posílení kloubů, chrupavek, měkkých tkání u zvířat
  • Pomáhá ke zpevnění kostí
  • Může také pomoci při posílení zubů
  • Pomáhá po zákrocích a zvyšuje hojivost operačních ran
  • Zvířatům s vysokou fyzickou zátěží pomáhá lépe se regenerovat
  • Při zraněních končetin a pohybového aparátu, například otocích kloubů, dysplazii kyčlí, luxaci čéšky, ale i při degenerativních onemocněních kloubů zlepšuje rekonvalescenci
  • Starším zvířatům pomáhá viditelně zlepšit mobilitu

3x Ecopets Balzám na tlapky s rakytníkem

Spojení oleje ze šťastné rostliny s rakytníkem chrání pokožku domácích mazlíčků před poškozením, skvěle hojí popraskané tlapky a ochrání i před prudkým sluncem.

3x Olejíček na zuby

Péče o zuby a dásně je 100% přírodní olej a zároveň jedna z našich nejprodávanějších vychytávek. Z jeho účinků budete nadšeni! Olej působí protizánětlivě a podporuje hojení dásní.

3x Křemelina

Ecopets odčervení zajistí vašemu čtyřnohému kamarádovi dobré zažívání a zároveň dodá energii. Odstraňuje z těla škodliviny a zlepšuje stav kůže, pomáhá i proti blechám. Čistá křemelina zmírňuje anebo rovnou odstraňuje bolesti kloubů. Zároveň také snižuje vysoký krevní tlak.

Partneři akce

běhají s námi

Akci pořádá spolek Happy Tail, z.s.
Nové Dvory 21, 257 91 Sedlec-Prčice
IČ: 044 50 965