Přeskočit na obsah

Výhry

2x Regule

Pamlsek pro psy s olejem lisovaným za studena z konopných semen přinese psům zdraví a páníčkům pomůže s tréninkem

2x Regule

Každý pes si po výkonu zaslouží pořádnou odměnu. Regule nejenže skvěle chutnají, ale zároveň dodají kvalitní protein, který je potřeba pro celkovou regeneraci, aniž by zatížili zažívací systém.

2x Turbogule

Turbogule jsou přírodní a hlavně funkční pamlsky, které rychle dodají živiny, které pes v zátěži potřebuje.

Probiovet

Turbogule jsou přírodní a hlavně funkční pamlsky, které rychle dodají živiny, které pes v zátěži potřebuje.

Skelevet

Pro pohybový aparát, klouby, výživa kostí. Zdravá srst. Zdroj kolagenu.

Kingvet

Podporuje veškeré pohybové funkce těla. Vynikající po úrazech, zlomeninách. Při bakteriální infekci. Při inkontinenci.

aptus-apto-flex-vet-sirup-200ml

8x Aptus APTO-FLEX

Aptus APTO-FLEX sirup 200 ml obsahuje kombinaci aktivních složek, které jsou přirozenou součástí kloubního aparátu, jsou důležité pro stavbu chrupavky a její pružnost. Tyto látky se nejčastěji používají pro podporu chrupavek a vazů

2x Aptus NUTRISAL

Nutrisal prášek je používán pro obnovení normálního stavu hydratace u psů a koček, např. ve spojení s onemocněními střev. Jestliže pes nebo kočka trpí průjmem, ztrácí velká množství tekutin, a u zvířete může nastat dehydratace. V tomto případě potřebuje zvíře dodávat k pitné vodě také elektrolyty, které jsou obsaženy v přípravku Nutrisal.

5x Recobooster pasta

Chutná pasta pro doplnění energie, určená pro psy v období rekonvalescence a v intenzivním výcviku. Obsahuje mnoho aminokyselin a vitamínů.

Flexi vodítko

Flexi vodítko je jedinečné samonavíjecí vodítko, které dokáže zpříjemnit procházku s vaším chlupáčem. Díky flexi vodítku má pes klid a čas na pohodové čucháníčko a venčeníčko. Vy si tak nemusíte dělat starosti s pekelně krátkým vodítkem, na kterém pes tahá nebo naopak příliš dlouhým vodítkem, které se válí po zemi, vymetá každou louži(čku) a motá se všudemožně. Obrázek ilustrační.

Partneři akce

běhají s námi

Akci pořádá spolek Happy Tail, z.s.
Nové Dvory 21, 257 91 Sedlec-Prčice
IČ: 044 50 965